Image default

Президентка Молдови розповіла, про що говоритиме із Зеленським у Києві

Президентка Молдови Мая Санду Фото з відкритих джерел

За словами Санду, метою її візиту є відновлення відносин між сусідськими країнами

Президентка Молдови Мая Санду розповіла, які конкретні питання планує підняти на зустрічах із керівництвом України у Києві в рамках свого першого закордонного візиту на посаді очільниці країни. Про це вона сказала в інтерв’ю Deutsche Welle.

«У січні я поїду до Києва, щоб зустрітися з паном Зеленським. І це лише початок. Метою мого візиту є відновлення відносин між сусідами.

Ми хочемо відновити відносини, тому що якась робота була на рівні урядів, але на рівні президентів взагалі не було ніяких зустрічей за ці 4 роки. Нам важливо відновити відносини», — зазначила Санду. 

Вона наголосила, що є багато конкретних питань, на які потрібно знайти відповіді. 

«Це і питання безпеки в регіоні, і питання нашого шляху до Європейського Союзу, ті реформи, які ми повинні впроваджувати, щоб наблизити наші країни до ЄС. І, звичайно, питання щодо делімітації кордонів, і щодо гідроелектростанції», — розповіла президентка Молдови.

Новини за темою: Президентка Молдови під час інавгурації заговорила українською: Що сказала Санду

Раніше повідомлялося, що президентка Молдови Мая Санду прибуде в Україну з офіційним візитом 12 січня.

Як зазначав міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, Мая Санду відвідає Київ у січні 2021 року, «щоб почати нову успішну главу відносин України та Молдови». 

Джерело

Залишити коментар