Image default

Президент Вірменії виступив за відставку уряду Пашиняна

Армен Саркісян Фото з відкритих джерел

За словами очільника Вірменії, у країні необхідно створити тимчасовий уряд

Президент Вірменії Армен Саркісян заявив, що уряд країни на чолі з прем’єр-міністром Ніколом Пашиняном має піти у відставку. Про це очільник країни повідомив під час зустрічі з представниками вірменської громади в Москві.

За словами Саркісяна, це єдине рішення для «будь-якої країни, де відбувається така трагедія». «Якщо політичний діяч сильний – він може потім повернутися. Не можна оцінювати кризу лише кількістю присутніх на площі людей. Це не тільки криза держави, а й нації – правозахисний, психологічний, фінансовий, економічний, гуманітарний», – сказав президент.

Водночас очільник Вірменії вважає, що проведення позачергових виборів у країні та створення тимчасового уряду національної згоди – це цивілізований шлях. Саркісян переконаний, що тимчасовий уряд має пропрацювати максимум один рік – до нових виборів, а в цей період провести референдум і внести зміни до Конституції, де будуть закріплені всенародні вибори президента (наразі у Вірменії президент обирається за результатами голосування парламенту, – ред.).

Новини за темою: Путін назвав звинувачення у зраді на адресу Пашиняна безпідставними, — ЗМІ

Нагадаємо, 12 листопада Нікол Пашинян записав звернення до нації, у якому заявив про можливість оточення 20 тисяч солдатів і офіцерів країни в разі відмови підписати заяву щодо Нагірного Карабаху. Тоді він сказав, що розумів високий ризик його фізичної загибелі. 

Джерело

Залишити коментар