Image default

Президент Молдови Санду прибуде в Україну 12 січня, — радник Зеленського

Президент Молдови Мая Санду Фото з відкритих джерел

Мая Санду вперше відвідає Київ з моменту її обрання

Президент Молдови Мая Санду прибуде в Україну з офіційним візитом 12 січня. Про це повідомив заступник керівника Офісу Президента України, дипломатичний радник Президента Ігор Жовква у статті виданню «Дзеркало тижня».

«Новий рік почнемо з перезавантаження двосторонніх відносин із Молдовою — 12 січня відбудеться офіційний візит до України новообраної президентки Маї Санду, який стане для неї першим із часу обрання», — написав Жовква.

Також він наголосив, що держави Північної Європи та країни Балтії — надійні союзники України, з якими планують підтримувати динаміку активних контактів і взаємодії.

Новини за темою: Президентка Молдови під час інавгурації заговорила українською: Що сказала Санду

«Розраховуємо на плідну співпрацю зі Швецією як Чинним головою ОБСЄ у 2021 році, з Норвегією — як непостійним членом Ради Безпеки ООН у 2021–2022 роках. Зберігатимемо динаміку інтенсивних контактів із Литвою — у 2021 році плануємо проведення Ради президентів України та Литовської Республіки», — зауважив радник президента. 

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба повідомив, що Мая Санду відвідає Київ у січні 2021 року, «щоб почати нову успішну главу відносин України і Молдови». 

Джерело

Залишити коментар