Image default

Прем’єр Британії виключив можливість нового референдуму про незалежність Шотландії

Борис Джонсон Фото з відкритих джерел

Джонсон заявив про необхідність проведення референдуму раз на покоління

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив, що шотландці ще не готові до проведення нового референдуму про незалежність від країни. Про це він повідомив в інтерв’ю BBC.

За словами очільника британського уряду, референдуми про незалежність мають відбуватися раз на покоління, а самі вони не мають «об’єднуючої сили».

«Єдине, що я хотів би сказати, це те, що референдуми, з мого досвіду роботи в цій країні, не дуже веселі події. У них немає, зокрема, об’єднуючої сили в національному дусі, вони повинні проводитися тільки раз за покоління», – висловився Джонсон.

Нагадаємо, нещодавно перший міністр Шотландії Нікола Стерджен заявила, що її країна, яка є частиною Сполученого королівства, після Brexit знову приєднається до Європейського Союзу. За її словами, більше 230 000 людей з усієї Європи зробили Шотландію своїм домом.

Попередній референдум про незалежність Шотландії відбувся 18 вересня 2014 року. Тоді 55% шотландців проголосували за те, щоб країна залишилася в складі Британії.

Новини за темою: Прем’єр Британії висловив надію на перемогу над епідемією COVID у країні до весни

Раніше повідомлялося, що у Великій Британії палата громад парламенту схвалила торгову угоду з Європейським Союзом щодо відносин після Brexit. Документ підтримав 521 депутат країни, тоді як 73 виступили проти.

Джерело

Залишити коментар