Image default

Потужний вітер і снігопади: Шторм «Белла» накрив Західну Європу

Європу накрив шторм «Белла» Фото з відкритих джерел

Негода спричинила спричинила затоплення та знеструмила будинки

Шторм «Белла», який спричинив підтоплення у Великобританії, перекинувся на країни Західної Європи. Про це повідомлябть Brusselstimes.com та VRT.

Зазначається, що негода викликала сильний вітер у Бельгії. У зв’язку з цим в країні оголосили помаранчевий рівень попередження для автомобільних доріг. Синоптики там прогнозують сильні пориви вітру до 100 кілометрів на годину в глибині суші. Тоді як на узбережжі очікується вітер зі швидкістю до 120 кілометрів на годину. 

Також у горах Арденни, які розташовуються на території Бельгії, Франції і Люксембургу, спостерігаються сильні снігопади. Крім того, шторм «Белла» привів до обмерзання на дорогах. У зв’язку із штормом в провінціях Льєж, Намюр та Люксембург оголосили «помаранчевий» рівень небезпеки. 

Новини за темою: В Ірані через сніговий шторм загинули вісім альпіністів

«За оцінкою вчених, негода та снігопади у Арденах, що супроводжуються сильним вітром, призводять до утворення багатошарових снігових заметів та потенційно можуть призвести до зростання ризику сходження снігових лавин», — зазначили у бельгійському виданні VRT.

У Брюсселі через сильний вітер закрили парки і лісові зони. За даними синоптиків, стихія продовжуватиме вирувати у понеділок, однак у вигляді крижаного дощу і ожеледиці.

Нагадаємо, перед цим потужний шторм «Белла» обрушився на Великобританію, де зруйнував дерева, знеструмив будинки та спричинив затоплення. Пориви вітру там досягали 170 кілометрів за годину.

Джерело

Залишити коментар