Image default

Посли G7 відреагували на приватизацію державних активів в Україні

Країни G7

Фото з відкритих джерел

У «Великій сімці» переконані, що приватизація зменшить корупцію та сприятиме розвитку економіки

Посли країн Великої сімки (G7) під час зустрічі з головою Фонду державного майна заявили про свою підтримку прозорої та справедливої приватизації державних активів. Про це йдеться на сторінці головування США в групі послів G7 у Twitter.

«Посли країн G7 зустрілися з головою Фонду держмайна Дмитром Сенниченком і підтвердили свою підтримку прозорої та справедливої приватизації державних активів, відзначаючи вражаючий прогрес, досягнутий ФДМУ за минулий рік», — йдеться у повідомленні.

Крім цього, у G7 наголосили, що «приватизація — важлива реформа, яка зменшить корупцію та відкриє нові можливості для розвитку економіки».

Новини за темою: В Офісі президента заявили послам G7 про зовнішнє втручання в Конституційний суд

Нагадаємо, G7 (Група Семи) — це міжнародний клуб урядів семи високорозвинених країн світу (США, Японія, Німеччина, Британія, Франція, Італія, Канада). Лідери цих країн регулярно зустрічаються для обговорення спільних економічних проблем і намагаються узгоджувати свою економічну політику.

Нещодавно посли країн «Великої сімки» закликали Україну до продовження реформ корпоративного управління державного концерну «Укроборонпром». Зокрема, вони наголосили, що реформи концерну призведуть до активізації оборонної галузі країни.

Источник

Залишити коментар