Image default

Померла актриса Ніна Іванова, яка зіграла вчительку у фільмі «Весна на Зарічній вулиці»

Актриса Ніна Іванова Фото з відкритих джерел

Смерть жінки наступила у результаті тривалої хвороби

Радянська та російська кіноактриса Ніна Іванова, відома за головною роллю вчительки у фільмі «Весна на Зарічній вулиці», померла на 87-році життя. Про це йдеться на сайті кінематографістів Росії. 

Як зазначається, жінка пішла з життя 1 грудня в результаті тривалої хвороби.

«Окремою сторінкою у творчості Ніни Георгіївни Іванової назавжди залишиться роль Тетяни Сергіївни у фільмі Марлена Хуцієва «Весна на Зарічній вулиці». Ніна Георгіївна була запрошена на головну роль в цей фільм. Після показу цієї картини Ніна Іванова і Микола Рибников стали надзвичайно популярними на всю країну», — йдеться у повідомленні.

Новини за темою: Помер актор Девід Проуз, який зіграв Дарта Вейдера у «Зоряних війнах»

Довідка:
Іванова Ніна Георгіївна — радянська та російська кіноактриса, режисер. Жінка народилася 6 січня 1934 року у Москві в родині робітника. В кіно почала зніматися з 1944 року.  Свою першу роль Ніна Іванова зіграла у віці десяти років у фільмі Віктора Ейсимонта «Жила була дівчинка».

Також актриса знімалася в таких кінокартинах, як» Киянка», «Любов’ю треба дорожити», «Сіра хвороба», «Ще можна встигнути» та ін. Окрім цього, Ніна Іванова в якості режисера зняла кілька сюжетів журналу «Єралаш».

За попередньою інформацією, прощання з російською актрисою відбудеться у Москві 4 грудня. 

Нагадаємо, нещодавно пішов з життя російський актор, заслужений артист РФ Борис Плотніков, відомий за роллю доктора Борменталя у фільмі «Собаче серце».

Джерело

Залишити коментар