Image default

Помер перший мер Рівного Іван Федів

Фото: Умер Иван Федив Радіо Трек

Причиною смерті Іван Федіва стала гостра серцева недостатність, в останні роки екс-мер боровся з онкозахворюванням.

У неділю, 19 вересня, у віці 71 року пішов з життя екс-мер Рівного (1990-1993) Іван Федів повідомила екс-заступниця мера міста, депутат міськради Галина Кульчинська.

Інформацію про смерть Федіва в коментарі Суспільному також підтвердила головний лікар Сколівської центральної лікарні Львівської області Оксана Яремко.

Причиною смерті Іван Федіва стала гостра серцева недостатність, пише місцеве видання Радіо трек. Видання зазначає, що в останні роки екс-мер боровся з онкозахворюванням.

Зі сторінки Івана Федіва в Facebook відомо, що 18 вересня його госпіталізували до лікарні у Львівській області, а в його замітці від 16 вересня йдеться, що його прооперували в Києві.

Іван Федів керував Рівним з 22 травня 1990 по 2 вересня 1993 року. Він став першим главою міста після відновлення Україною незалежності.

До цього Федів очолював міську раду міста. Саме під його керівництвом міськрада Рівного прийняв рішення про непідтримку реакціонерів з московського ГКЧП. Це було перше таке рішення міської ради в Україні. Уже після Рівного подібні рішення і звернення почали приймати інші міста.

У 1993 Федів добровільно залишив посаду, а потім працював заступником міського голови Львова.

Нагадаємо, що в Іспанії 26-річна туристка з України впала в море з перил поблизу популярної пам’ятки Кастель де Бенідорм, коли робила селфі.

Джерело

Залишити коментар