Image default

Помер хворий на COVID дипломат, що вперше за 12 років мав стати послом Білорусі в США

Олег Кравченко Фото з відкритих джерел

Країни не обмінювались послами з 2008 року

Заступник міністра закордонних справ Білорусі Олег Кравченко, який був призначений першим за 12 років послом в США, але не встиг попрацювати на посаді, помер у віці 49 років. Про це Tut.by повідомив речник білоруського МЗС Анатолій Глаз.

20 липня 2020 року Кравченко був призначений послом Білорусі в США, але він так і не був відряджений туди і до останнього виконував обов’язки заступника голови МЗС.

Причини смерті Кравченка не називають, але відомо, що він мав позитивний тест на COVID-19, пише білоруська служба «Радіо Свобода».

Минулого року Білорусь і США домовились про повернення послів до Мінська і Вашингтона, яких не було в столицях з 2008 року.

До «похолодання» в двосторонніх відносинах Кравченко вже працював в посольстві Білорусі в США. У 2007 році він був радником посольства Білорусі в США, з 2008-го по 2014-й — тимчасовим повіреним у справах Білорусі в США.

У 2014 році Кравченко повернувся до Мінська і очолював відділ США і Канади управління Америки, а потім — управління Америки МЗС. На посаду заступника міністра був призначений в 2017 році.

Новини за темою: За минулу добу в Україні виявили 11 035 нових випадків COVID-19, вилікувались — 15 337 пацієнтів

Нагадаємо, раніше у Всесвітній організації охорони здоров’я заявляли, що світу ще далеко до завершення пандемії коронавірусу. ВООЗ намагається бути обережною у прогнозах щодо розвитку ситуації з COVID-19.

Джерело

Залишити коментар