Image default

Помер актор Борис Плотніков, який зіграв Борменталя у «Собачому серці»

Актор Борис Плотніков Фото з відкритих джерел

Чоловік помер у результаті ускладнень від коронавірусної хвороби COVID-19

Російський актор, заслужений артист РФ Борис Плотніков, відомий за роллю доктора Борменталя у фільмі «Собаче серце», помер у віці 71 рік. Про це 2 грудня повідомило агентство ТАСС. 

Як зазначається, причиною смерті актора стало ускладнення у результаті коронавірусної хвороби COVID-19. Окрім акторства, Плотніков займався викладацькою діяльністю та був професором кафедри Російського інституту театрального мистецтва. 

«Борис Григорович помер. Він лежав з коронавірусом тиждень на апараті ШВЛ», — зазначив ректор інституту Григорій Заславський. 

За його словами, Плотніков був фантастичним майстром і прекрасним актором. 

Новини за темою: У Росії помер режисер Роман Віктюк

Довідка
Борис Плотніков народився 2 квітня 1949 року в Свердловській області. Закінчив Свердловське театральне училище в 1970-м і філологічний факультет Уральського державного університету в 1983-му. З 1978 року виступав на сцені Московського театру сатири. А з 1988 року актор грав в Центральному академічному театрі Радянської Армії.

Вперше роль у кіно зіграв в 1976 році у фільмі Лариси Шепітько «Сходження». Псля чого знімався у фільмах «Дике полювання короля Стаха», «Дульсінея Тобосская», «Неймовірне парі», «Холодне літо п’ятдесят третього», «Записки божевільного». Найбільшу славу отримав після ролі доктора Івана Арнольдовича Борменталя у «Собачому серці».

Актор Борис Плотніков Фото з відкритих джерел

Нагадаємо, нещодавно пішов з життя британський бодибілдер та актор Девід Проуз, який зіграв роль Дарта Вейдера у першій трилогії «Зоряних війн».

Джерело

Залишити коментар