Image default

Політолог спрогнозував, які «мінуси» може закласти Трамп своєму наступнику

Вадим Карасьов Скріншот відео

Просто так Дональд Трамп не піде, переконаний Вадим Карасьов

Президент США Дональд Трамп вважає, що міжнародні організації – це «нахлібники» для США, що їх годує американський народ, тому вийшов із низки таких інституцій. Натомість у його наступника Джо Байдена – інший підхід, він розглядає США як ресурс глобального лідерства.

Про це в ефірі ток-шоу «15» на телеканалі ZIK заявив директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов.

Політолог спрогнозував, які «мінуси» може закласти Дональд Трамп своєму наступнику на посаді президента США.

«Бачите, з Іраном збирається якось розібратися, ледь не хотів вдарити. Байден же хоче повернути цю іранську угоду. Й інше – щодо Ізраїлю, я маю на увазі, на користь Ізраїлю зробити. Може, Ізраїлю це вже і не треба, але… Тобто тут можна вгадувати, і передбачити неможливо, але зрозуміло, що просто так він (Дональд Трамп. – Ред.) не піде», – переконаний Вадим Карасьов.

Новини за темою: США офіційно вийшли з Угоди про відкрите небо

Експерт нагадав, що президент США вийшов із ВООЗ, ЮНЕСКО тощо, оскільки вважає, що міжнародні організації – це «нахлібники» для США, що їх годує американський народ. Натомість у Джо Байдена інший підхід – він розглядає США як ресурс глобального лідерства і американський народ – як ресурс, додав Вадим Карасьов.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський привітав «демократа» Джо Байдена з перемогою на виборах президента США.

Про найцікавіші факти під час президентських виборів у США читайте за посиланням.

Источник

Залишити коментар