Image default

Поліція за «гарячими» слідами затримала групу мародерів

Затримання мародерів

Мародери під’їхали до автосалону на трьох автомобілях. Їм вдалося забрати, зокрема, сейф. Зловмисників затримано.

Київські правоохоронці затримали групу мародерів на трьох автомобілях, які вломилися в автосалон і забрали сейф, кавоварку та інші речі. Про це повідомляє патрульна поліція Києва.

Патрульні отримали орієнтування: близько 10 людей приїхали на автомобілях Ford Explorer, Toyota Prius і Volkswagen Jetta та винесли з автосалону речі.

«Відпрацьовуючи територію, о 16 годині один з екіпажів помітив автомобілі, схожі за описом, на вулиці Булаховського. Інспектори викликали підкріплення для безпеки та продовжили спостереження та координування екіпажів за напрямками руху автомобілів», — йдеться у повідомленні.

Разом зі спецротою Нацполіції, що прибула на допомогу, було затримано автомобіль Ford Explorer і шістьох людей, які перебували в ньому. Семеро громадян, які перебували в автомобілях Volkswagen Jetta і Toyota Prius, затримали екіпажі патрульної поліції на Великій Окружній.

Російські солдати грабують магазини та церкви

Раніше мешканці Миколаєва зняли з мародера штани та примотали до стовпа. Чоловік вирішив скористатися відсутністю працівників та освітлення у магазині у мікрорайоні Казарського.

Джерело

Залишити коментар