Image default

Поліція виявила підпільну збройову в Чернігові

Фото: Нацполиция Украины Всі предмети поліцейські вилучили і направили на експертизу

Чоловік відновлював бойові якості стрілецької зброї, переробленої в заводських умовах на масогабаритні макети.

У Чернігові правоохоронці виявили підпільну збройову, яку у власному гаражі організував 56-річний місцевий житель. Про це повідомляє Нацполіція в суботу, 25 вересня.

Обшук відбувся на виконання постанови Деснянського районного суду Чернігова в рамках розслідування кримінального провадження, відкритого влітку поточного року за статтею про незаконне виготовлення зброї і боєприпасів (ч.1 ст.263-1 України).

За оперативною інформацією, фігурант виробництва влаштував у гаражному приміщенні майстерню. Там 56-річний чернігівець займався переробкою і переоснащенням зброї. Також він відновлював бойові якості стрілецької зброї, переробленої в заводських умовах на масогабаритні макети.

Під час слідчих дій у двох гаражних приміщеннях поліцейські виявили 40 об’єктів, зовні схожих на вогнепальну зброю і вибухонебезпечні боєприпаси. Серед них, зокрема, ручні гранати, різні міни, одноразові гранатомети низку моделей, одна гвинтівка і кілька карабінів Мосіна, п’ять гвинтівок СВТ, ручні кулемети Дегтярьова, автомати Калашникова, ППШ, пістолети-кулемети ППС, два станкових кулемети.

Всі предмети поліцейські вилучили і направили на експертизу.

В Одеській області у пенсіонера під час обшуку виявили арсенал зброї та боєприпасів. У нього вилучили гранату, десять запалів, спускові важелі, більше тридцяти набоїв, незареєстровану мисливську рушницю, порох, пістолет і інше.

СБУ біля лінії розмежування виявила три схрони зі зброєю

Джерело

Залишити коментар