Image default

Погода — в Україну йде різке потепління — прогнози синоптиків

В Україну йде потепління Фото: hadiach.city

На екваторі жовтня в Україні встановилася звична осіння погода: відносно комфортний «плюс» удень і заморозки вночі. Втім цього тижня синоптики обіцяють українцям метеорологічні сюрпризи: різке похолодання і таке ж раптове потепління. Якою буде погода — дізнавався «Апостроф».

За даними Укргідрометцентру, у понеділок, 18 жовтня, на півночі і північному заході України пройдуть короткочасні дощі. На решті території збережеться хмарна погода, але без опадів.

Найтепліше буде на півдні: від 13 до 16 градусів тепла вдень і близько 5-7 градусів з позначкою «плюс» уночі.

Трохи прохолодніше буде на сході: від +11 до +14 градусів вдень і 3-5 градусів вище нуля в нічний час доби.

На півночі, заході і в центрі вдень буде від 10 до 12 градусів тепла, а в нічні години стовпчики термометрів покажуть від +2 до +5 градусів.

У вівторок, 19 жовтня, дощі захоплять весь південь і схід України. На півночі, заході і в центрі буде хмарно, але сухо.

Крім того, у вівторок буде похолодання. На півдні стовпчики термометрів покажуть від 10 до 13 градусів тепла вдень і 5-8 тепла після заходу сонця.

На сході, заході і в центрі вдень синоптики прогнозують від 7 до 10 градусів вище нуля, а вночі стовпчики термометрів опустяться до 3-6 градусів з позначкою плюс.

У північних регіонах вдень очікується 5-8 градусів вище нуля, а в нічні години буде від +1 до +3.

У середу, 20 жовтня, дощі відступлять. Встановиться суха погода. А ось температурний режим буде досить нестабільним.

Так на півдні вдень синоптики прогнозують від 8 до 13 градусів тепла, а вже вночі температура повітря опуститься в межах від 2 градусів тепла до 0.

У східних регіонах удень варто очікувати від 5 до 9 градусів вище нуля, а в нічні години стовпчики термометрів покажуть від 0 до 2 градусів тепла.

У центрі вдень буде від +7 до +10, а після заходу сонця синоптики прогнозують від 1 тепла до 1 градуса морозу.

Від 5 до 8 градусів з позначкою «плюс» стовпчики термометрів покажуть удень на півночі. Вночі в північних регіонах буде від 1 тепла до 1 градуса морозу.

Найбільш різкі перепади температур очікуються на заході: вдень від +10 до +15 градусів, а після заходу сонця від 2 тепла до 2 градусів з позначкою «мінус».

У четвер 21 жовтня, в Україну різко прийде потепління. Так в західних регіонах стовпчики термометрів удень показуватимуть від 16 до 18 градусів тепла, а в нічні години буде трохи прохолодніше: від +4 до +8.

На півдні стовпчики термометрів покажуть удень +14+16, а вночі буде 3-7 градусів з позначкою «плюс».

На решті території вдень синоптики прогнозують від +13 до +15, а вночі від 3 до 5 тепла на півночі та в центрі, і близько 0-2 градусів тепла на сході. Опадів у цей день не буде.

У п’ятницю, 22 жовтня, синоптики прогнозують короткочасні дощі на заході. На решті території буде хмарно, але сухо.

На півдні вдень очікується від 17 до 20 градусів тепла, а в нічні години стовпчики термометрів покажуть +6+9 градусів.

На півночі, сході і в центрі вдень очікується від +14 до +17 градусів, а вночі 6-8 градусів тепла на півночі та в центрі, а в східних регіонах буде від 3 до 5 градусів з позначкою «плюс».

Від 13 до 15 градусів тепла вдень синоптики прогнозують у західних регіонах, а після заходу сонця стовпчики термометрів покажуть 7-10 градусів тепла.

Тепла погода очікується і в вихідні, 23-24 жовтня.

Джерело

Залишити коментар