Image default

Погода в Україні і Києві в грудні 2020 року: Укргідрометцентр дав прогноз на грудень

Фото: Корреспондент Місячна кількість опадів очікується 32-82 мм

У перший зимовий місяць по всій території України утвориться сніговий покрив. Температура очікується від 3 градусів морозу до 2 градусів тепла.

Середня місячна температура в грудні очікується від 3 градусів морозу до 2 градусів тепла (в Криму до 4 градусів тепла). Це на 1-1,5 градусів вище від середніх багаторічних значень. Відповідний прогноз дав Укргідрометцентр.

За прогнозом синоптиків, місячна кількість опадів очікується 32-82 мм, на Закарпатті та в горах Криму до 108-132 мм, що в межах середніх багаторічних значень.

За даними синоптиків, зазвичай в грудні на більшій частині території України утворюється сніговий покрив, лише на крайньому півдні він встановлюється не щороку.

«У грудні вірогідні сильний вітер, хуртовини, налипання мокрого снігу, під час відлиг — тумани і ожеледь», — йдеться в повідомленні.

Дані багаторічних спостережень свідчать, що абсолютний максимум температури повітря в грудні становить 10-18 градусів тепла, в південній частині та на Прикарпатті місцями 19-20 градусів, в Криму до 25 градусів. Абсолютний мінімум — 21-37 градусів морозу, в південних областях 17-28 градусів морозу. Середнє місячна кількість опадів становить 33-67 мм, на Закарпатті та місцями в гірських районах 62-142 мм.

Раніше синоптики дали прогноз на початок зими в Україні. На дорогах України, крім південно-східної частини, місцями ожеледиця. Мокрий сніг очікується на більшій частині країни.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар