Image default

Подивіться, скільки злочинів із нерухомістю, – злочинці при владі відберуть ваше завтра! – Кузьмін

Ренат Кузьмін Фото з відкритих джерел

Парламентар вказав на створення умов, які дозволяють вкрасти чуже майно за гроші

Державну реєстрацію нерухомості або права власності влада передала приватним фірмам, і тепер «чорні нотаріуси» та «чорні реєстратори» вчиняють із нерухомістю багато злочинів.

Про це в ефірі ток-шоу «19» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція «Опозиційна платформа – За життя») Ренат Кузьмін.

Гість ток-шоу нагадав, що раніше, до приходу чинної влади, під час приватизації житла у БТІ зберігалися цілі стоси документів, у яких були зафіксовані всі операції з нерухомістю.

«Це так було раніше. Сьогодні вони ухвалили закони, які перевели паперову форму обліку в електронну. Тепер всю ту макулатуру можна спокійно спалити або використовувати її для виробництва туалетного паперу, а обліки всі – електронні. Понад те, державну реєстрацію нерухомості або права власності вони передали приватним фірмам. Була державна – тепер приватна. Приватні реєстратори і приватні нотаріуси. Деяких з них називають «чорними нотаріусами» і «чорними реєстраторами». Чому? А тому що тепер не потрібно жодних паперів, жодних договорів, печаток. Не треба нічого. «Чорний реєстратор» заходить у реєстр на комп’ютері, прізвище «Іванов» змінює на прізвище «Сидоров», і власником вашої квартири є не ви, Іванов, а ваш сусід Сидоров. Ви подивіться, скільки злочинів скоюють із нерухомістю сьогодні!» – наголосив Ренат Кузьмін.

Новини за темою: ДБР за заявою Медведчука і Кузьміна приступило до розслідування розкрадання владою коштів антикоронавірусного фонду

Парламентар нагадав про створення при Міністерстві юстиції України так званої антирейдерської комісії та розповів, як відбувається розгляд скарг.

«Так ось, щоб замести сліди, вони ухвалили закон, що дозволяє при Мін’юсті створити комісію якусь там антирейдерську. Тепер виходить, що, коли «чорний реєстратор» краде вашу нерухомість, ви йдете скаржитися до Мін’юсту. Мін’юст скасовує це рішення або не скасовує, інша сторона його оскаржить у суді, суд ухвалює рішення, потім апеляція, потім повернення у той же суд, потім в цю ж комісію… Божевільня, слухайте! А для чого? Та все для того, щоб вкрасти чуже за гроші. Це влада шахраїв, це влада злочинців. Зрозумійте це, люди. Це злочинці при владі. Вони відберуть ваше завтра!» – застеріг парламентар.

Нагадаємо, раніше Ренат Кузьмін заявляв, що вартість газу для населення має включати лише витрати на видобування газу і транспортування його до квартир і будинків, адже все, що є в землі, належить за Конституцією народу України.

Джерело

Залишити коментар