Image default

Подарунок Лаврову: МЗС України наполягає на поверненні викраденої з Луганська ікони

Українська ікона, подарована очільнику МЗС РФ Сергію Лаврову SRNA

В українському дипвідомстві звинуватили голову Президії Боснії і Герцеговини в брехні

Україна надалі вимагає повернення ікони, викраденої в Луганську і подарованої міністру закордонних справ Росії Сергію Лаврову. Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в Twitter.

При цьому дипломат заявив про брехню з боку голови президії Боснії і Герцеговини Мілорада Додіка. «Українська ікона обпалила руки навіть досвідченим у цинізмі російським дипломатам, які від неї відхрестилися. Але пан Додік продовжує брехати, перевершуючи своїх старших друзів. Україна надалі вимагає повернення ікони», – написав Кулеба.

Нагадаємо, напередодні Мілорад Додік заявив, що поверне українську ікону, викрадену в Луганську, тим, від кого її отримав, але не Україні. За його словами, Україна ніколи не піднімала питання про зникнення ікони.

Новини за темою: Вкрадена чи ні: Що відомо про ікону Миколая Чудотворця, подаровану Боснією і Герцеговиною російському міністру Сергію Лаврову

Раніше повідомлялося, що посольство України в Боснії і Герцеговині вимагає від Міністерства закордонних справ БіГ надати детальні пояснення через подаровану Сергію Лаврову українську 300-літню ікону. В іншому випадку дії боснійського чиновника пообіцяли розглядати як підтримку країною агресивної політики та військових дій Росії проти України.

Джерело

Залишити коментар