Image default

«Побачення» з «Моною Лізою»: Лувр продав можливість побачити картину без скла за 80 тисяч євро

«Мона Ліза» — одна з найвідомиших картин італійського художника Леонардо да Вінчі Фото з відкритих джерел

Дати ексклюзивний шанс познайомитися зі світовим шедевром у Луврі вирішили через фінансову кризу

У французькому Луврі відбувся аукціон, у результаті якого «побачення» із картиною «Мона Ліза» викупили за 80 тисяч євро. Про це повідомляє The Independent.

Як зазначається, раз на рік спеціалісти здійснюють огляд шедевру світового рівня, виймаючи його з-під скла та ретельно оглядаючи. Цьогоріч переможець аукціону зможе долучитися до цієї групи. Він матиме можливість побачити знамениту «Мону Лізу» без захисного скла, втім не на одинці.

Також серед незвичних виграшів опинилися персональна екскурсія із директором музею та нічна прогулянка Лувром на самоті. За такі ексклюзивні розваги переможці торгів заплатили по 38 тисяч євро.

Повідомляється, що такий аукціон у Франції влаштували через фінансову кризу, яка спіткала й одного з найбільших музеїв світу. За підрахунками, через коронавірусну пандемію Лувр цьогоріч втратив близько 90 тисяч євро.

Новини за темою: Картина «Мона Ліза» з кубиків Рубіка вуличного художника була продана на аукціоні за 520 680 доларів

Раніше повідомлялося, що на аукціон виставити мотоцикл із підписом Папи Римського. Виручені з торгів кошти підуть на будівництво дитячого будинку в Уганді.

Джерело

Залишити коментар