Image default

Пєсков: Володимир Путін регулярно контактує з Віктором Медведчуком і прекрасно знає, що відбувається в Україні

Ілюстративне фото

Володимир Путін регулярно контактує з представниками різних українських партій і прекрасно знає те, що відбувається в Україні, розповів прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков в ефірі «Росії 1», передає видання «Вести». 

«Путін прекрасно уявляє (що відбувається в Україні – ред.). У нього ж є контакти з представниками різних українських партій і так далі, до нього приїжджає Медведчук, вони спілкуються, тому він має інформацію про те, що там відбувається», – сказав Пєсков в інтерв’ю програмі «Москва. Кремль. Путін».

Можливо, в Україні хтось «дійсно є ворогом вакцинації, виходячи з особистих міркувань» – і це їх право, зазначив Пєсков. Однак в Україні «величезна кількість людей, які хочуть врятувати своє життя, які хочуть врятувати здоров’я своїх рідних і близьких».

Ці люди «із задоволенням використовували б ту вакцину, яка буде в Україні, і вони б використовували, звичайно ж, ще й найефективнішу з цих вакцин, і тому, звичайно, якби було, то багато українців цим би користувалися і рятували б свої життя», підкреслив Пєсков.

Новини за темою: Медведчук: Відмова влади від виробництва вакцини від коронавірусу в Україні є злочинною

Що стосується відносин з нинішньою українською владою, зараз, за його словами, «ніхто особливо і не дзвонить». При цьому слова президента України Володимира Зеленського, сказані ним на початку року в Польщі – тоді він поклав на Радянський Союз відповідальність у розв’язуванні Другої світової війни – «сильно різанули» не тільки слух і серце Путіна, але і величезну кількість ветеранів і взагалі всіх, що живе на території колишнього СРСР і чиї предки брали участь у Великій Вітчизняній війні, зазначив Пєсков. «Та й в самій Україні дуже багато таких», — додав він.

Нагадаємо, раніше прессекретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив, що президент України Володимир Зеленський та його російський колега встановили ефективний, робочий контакт.

Джерело

Залишити коментар