Image default

«Під локдаун» намагатимуться списати економічні недопрацювання, – Володимир Арешонков

Володимир Арешонков Скріншот із відео

Про запровадження жорсткого карантину влада має попередити за тиждень, каже парламентар

«Під локдаун» Кабінет міністрів України намагатиметься списати економічні та інші недопрацювання.

Про це в ефірі ток-шоу «19» на телеканалі ZIK заявив народний депутат, член депутатської групи «Довіра» Володимир Арешонков.

Гість ток-шоу зауважив, що влада не може запровадити локдаун з 1 грудня, оскільки про таке рішення потрібно попередити за тиждень.

«Але навіть якщо будуть пропонувати вводити з початку грудня, це означає для мене особисто, що «під локдаун» можуть і будуть намагатися списати якісь економічні недопрацювання, те, що недобрали у бюджет, тощо. Зараз буде дуже класно сказати – дивіться, локдаун у грудні, ми ж усе хотіли в грудні – а немає… Якщо ми перейдемо у січень, у великий період, так само будуть говорити, що хотіли стартувати на початку року, але не вдається, бо січень пішов на локдаун. Тому «під локдаун» зараз уряд, я відчуваю, буде намагатися дуже класно окремі речі списати», – сказав Володимир Арешонков.

Новини за темою: Варіант локдауну в країні не можна відкидати, — Разумков

Парламентар наголосив, що у цій ситуації щодо запровадження карантину слід опиратися на думку медиків.

Як повідомляли, народний депутат від фракції «Слуга народу» Олександр Дубінський повідомив, що Кабінет міністрів України планує запровадити в країні повний локдаун вже з 24 грудня.

За інформацією зі ЗМІ, у Кабінеті міністрів України погодили дату введення локдауну. Жорсткі обмеження будуть діяти з 23 грудня до 15 січня.

Источник

Залишити коментар