Image default

Під Києвом випускають новорічні іграшки для армії Росії — соцмережі

Фото: Скриншот На кадрах зображена зірка з написом: «Армія Росії»

На вході до художнього цеху екскурсовод наполягає, що фото і відеозйомка заборонені, розповів Сергій Савченко.

У Київській області на Клавдієвській фабриці ялинкових прикрас виготовляють новорічні кульки з логотипом армії Росії. Про це повідомив екскурсовод Сергій Савченко на своїй сторінці в Facebook в п’ятницю, 4 грудня.

Чоловік запитав у співробітників фабрики, чи можна взагалі робити такі прикраси, але у відповідь почув, що знімати йому ніхто не дозволяв.

На кадрах чітко видно, що це дійсно логотип російської армії. Там зображена зірка з написом: «Армія Росії».

«На вході до художнього цеху екскурсовод наполягає, що фото і відеозйомка заборонені. Тепер я розумію чому. Не дай Бог відвідувачеві побачити, що там за прикраси виробляють майстри… Це потрапить в Інтернет, тоді відкриється стільки цікавого, а разом з тим — небажаного, неафішованого. Виявиться, що місце дитячих мрій — це зона дорослих ігор поза честю, гідністю, совістю», — написав Савченко.

Він додав, що тоді відвідувачів фабрики будуть затримувати тебе на території, погрожувати «розбити морду», і обіцяти «поговорити так, щоб стало зрозуміло».

Увага! На відео присутня ненормативна лексика.

У листопаді стало відомо, що Росія закриває торгпредставництва в Україні. Крім України, торгове представництво Росії вирішили закрити в Литві. Всього у РФ залишиться 58 таких представництв у світі.

Також повідомлялося, в першому півріччі 2020 року обіг торгівлі між Україною і Росією скоротився на 46% і склав 3,5 млрд доларів.

Джерело

Залишити коментар