Image default

Перенесення Олімпійських ігор на 2021 рік обійдеться Японії у майже 2 мільярди доларів, – ЗМІ

Фото з відкритих джерел

Гроші підуть на охорону, плату за оренду та інші витрати

Японія має витратити додаткові 1,9 млрд доларів на перенесення Олімпійських ігор на 2021 рік. Про це повідомляє Kyodo news із посиланням на власні джерела.

Зазначається, що влада Токіо та уряд Японії планують у грудні прийняти рішення про те, яку частину витрат візьме не себе кожна сторона після обговорення додаткових витрат на здійснення заходів щодо боротьби з поширенням коронавірусу на Олімпіаді наступного літа.

За попередніми даними, додаткові витрати включатимуть витрати, пов’язані з охороною ігрових майданчиків, плату за оренду й зберігання обладнання, а також витрати на робочу силу.

Водночас журналісти повідомляють, що після прийняття в березні рішення про перенесення Олімпіади, очікувалося, що це додатково коштуватиме приблизно 29 млн доларів.

Новини за темою: Дослідники ВООЗ відправляться в Ухань, щоб вивчити зародження COVID-19

Нагадаємо, нещодавно генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Аданом Гебреісус заявив, що Олімпійські ігри 2021 року в Японії мають стати символом надії для світу. Проте він додав, що наразі точно невідомо, чи відбудеться Олімпіада наступного року.

Джерело

Залишити коментар