Image default

Партійці ОПЗЖ очолили Волноваську райраду

Фото з відкритих джерел

Представники партії «Опозиційна платформа — За життя» очолили Волноваську районну раду. Під час першої сесії 8 скликання, депутати обрали голову та першого заступника органу місцевого самоврядування. Головою Ради став Сергій Кирилов, першим заступником обрано Сергія Демченка. Про це повідомляє пресслужба Молодіжного крила ОПЗЖ. 

У Волноваській райраді представники ОПЗЖ отримали більшість — 28 з 42 мандатів. Такі результати є демонстрацією довіри населення, а так само плодами наполегливої роботи партійців, впевнений керівник Молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський.

«Я хочу привітати наших депутатів, привітати голову ради, Першого заступника голови. Ці люди наполегливо працювали не один місяць. Кожна людина в нашій команді — фахівець у своїй галузі. Я особисто проводив відбір кандидатів, особисто спілкувався з кожним з них, уважно стежив за їхньою діяльністю. Це була складна боротьба, місцями — брудна. Опоненти намагалися сфальсифікувати результати, купували членів комісій. Але у них нічого не вийшло, тому що для перемоги, в першу чергу — потрібна довіра людей. А довіру за гроші не купиш і в ящик стопкою не підкинеш. Щоб тобі довіряли — потрібно довго і наполегливо працювати. Ми — працювали, тому взяли дві третини мандатів. Тепер ми налагодимо життя жителів району. Зруйнуємо корупційні схеми і обов’язково залучимо всіх причетних до відповідальності. Район заживе по-новому, тому що тут є потенціал, який просто постійно розкрадали місцеві царьки», — розповів Марчевський.

Джерело

Залишити коментар