Image default

Партія «Пропозиція» отримує найбільше мерських крісел в обласних центрах

Фото: Пресслужба партії «Пропозиція»

Зі 121 партії, яка брала участь у  місцевих виборах 2020 року,  «Пропозиція» отримує найбільшу кількість мерських крісел в обласних центрах України. Про це повідомила пресслужба політсили.

Андрій Райкович на виборах у  Кропивницькому  в першому турі набрав  53,53% голосів.

Фото: Пресслужба партії «Пропозиція»

«Кропивницький довгі роки був депресивним містом, але ми це змінили. Сьогодні містяни побачили  перспективу, разом ми зробимо  наше місто затишним і комфортним», – каже Андрій Райкович.

Сергій Сухомлин  у Житомирі  також здобув перемогу в першому турі з підтримкою  у 51,38% голосів.

Фото: Пресслужба партії «Пропозиція»

Ми започаткували у Житомирі ті речі, які змінять місто докорінно. Містяни, роблячи свій вибір, довели, що вони прагнуть,  щоб наш спільний дім оновлювався і розвивався», – говорить Сергій Сухомлин.

Борис Філатов  в Дніпрі у другому турі  підтримали  78,07% містян.  

Фото: Пресслужба партії «Пропозиція»

«Дніпряни показали, що вони за розвиток свого міста, за його майбутнє, за успіх і за процвітання, за те, щоб Дніпро стало сучасним європейським містом з великими перспективами», – сказав Борис Філатов.

За Олександра Сєнкевича в Миколаєві проголосували 59,74% жителів міста.

Фото: Пресслужба партії «Пропозиція»

«Миколаїв – це місто людей, які дивляться в майбутнє, не озираються назад, а прагнуть будувати свій дім комфортним і зручним для кожного, хто в ньому живе», – сказав Олександр Сєнкевич.

Партія «Пропозиція»  представлена в органах місцевого самоврядування  у 14 областях, хоч і не вела масштабної загальноукраїнської кампанії. За кількістю депутатів вона увійшла в ТОП-10 переможців виборів. На думку політологів, такий результат на перших для політсили виборах показує її гарні перспективи.

«Політична палітра буде оновлюватися. Ще до початку виборів я говорив, що вони стануть стартом для майбутніх парламентських.  Така партія як «Пропозиція», яка взяла опорні пункти, уже  зробила заявку на загальнодержавний рівень», – говорить політолог Ростислав Балабан.

Источник

Залишити коментар