Image default

Особистий лікар Папи Римського помер від ускладнень COVID-19

Папа Римський Франциск та Фабріціо Соккорсі

Vatican News

Чоловікові було 78 років

Особистий лікар Папи Римського Франциска, Фабріціо Соккорсі, помер від онкологічного захворювання, ускладненого коронавірусом COVID-19. Про це повідомляє Vatican News.

Зазначається, що лікар мав онкологічну патологію. «78-річний Романо був госпіталізований в Джемеллі з онкологічною патологією. Смерть наступила від ускладнень, пов’язаних з COVID-19», – йдеться в повідомленні.

Про Соккорсі відомо, що він народився 2 лютого 1942 року в Римі. У 1968 році чоловік закінчив університет Ла Сапієнца за спеціальністю «Медицина і хірургія». Під час лікарської кар’єр він займався як медичною практикою, так і викладацькою діяльністю. Також лікар консультував ватиканську Дирекцію охорони здоров’я і гігієни та був частиною Ради медичних експертів при Конгрегації у справах святих.

Папа Франциск призначив Соккорсі своїм особистим лікарем у серпні 2015 року, і в цьому статусі медик подорожував із понтифіком по всьому світу.

Новини за темою: Папа Римський прийняв відставку білоруського архієпископа, який критикував владу

Нагадаємо, нещодавно Папа Римський Франциск закликав населення вакцинуватися проти COVID-19 та назвав це «етичним обов’язком» кожної людини. За словами Франциска, він планує зробити щеплення від коронавірусу найближчим часом.

Джерело

Залишити коментар