Image default

ОПЗЖ: Україна повинна скасувати локдаун, піднімати економіку і боротися з епідемією, а на локдаун пора відправити недолугу Зе-владу

«Опозиційна платформа — За життя»

«Опозиційна платформа — за життя» вважає, що Україна повинна скасувати локдаун, піднімати економіку і боротися з епідемією, а «на локдаун пора відправити Зе-владу». Відповідні заяву було опубліковано на сайті партії. 

Наводимо її текст дослівно: 

Українська влада сховалася від відповідальності перед громадянами за боротьбу з епідемією і за ситуацію в країні. Замість того щоб з перших днів року вирішувати накопичені проблеми, вона просто вирішила продовжити собі різдвяні канікули, відправивши Україну на черговий локдаун.

За десять місяців з початку пандемії Зе-команда виявилася нездатною зміцнити систему охорони здоров’я, допомогти медикам і оснастити лікарні необхідним обладнанням. Десятки мільярдів гривень з бюджетного Фонду боротьби з COVID-19 закатані в асфальт фейкових «великих будівництв» і роздані силовикам та чиновникам. Досі немає достатньої кількості місць в лікарнях і безкоштовних тестів, багато українців змушені платити за високими, комерційними цінами, щоб хоча б дізнатися про стан свого здоров’я. Перспективи закупівлі, транспортування і зберігання західних вакцин залишаються туманними. При цьому влада з політичних мотивів вперто блокує виробництво і навіть тестування в Україні російських препаратів.

Новини за темою: Медведчук: У питанні вакцинації населення проти коронавірусу українська влада проводить дилетантську й обмежену політику

До сих пір в Україні немає миру. На Донбасі триває збройний конфлікт, який Зе-влада обіцяла, але відмовилася врегулювати. В економіці країни складається критична ситуація. За підсумками року продовжують падіння український ВВП і соціальні стандарти. Повним ходом йде деіндустріалізація. Падає сільське господарство, криза в галузі транспорту. Зберігається високе безробіття, мільйони українських сімей виживають на межі бідності. Але уряд і парламентська більшість досі не мають ні стратегії, ні програми, ні плану допомоги економіці. Вони тупо піднімають комунальні тарифи для населення, тиснуть на підприємців, роздають бюджетні гроші фінансовим спекулянтам, чиновникам, силовикам і чекають нових вказівок від МВФ та іноземних кредиторів.

«Опозиційна платформа — За життя» вимагає від Зе-команди вийти з вигаданих канікул, повернутися з жарких країн, гірськолижних курортів, один день відпочинку на яких коштує більше, ніж середня пенсія в Україні. Необхідно збирати парламент і терміново вносити зміни до прийнятого «під ялинку» антинародного бюджету. Допомогти людям, підвищити зарплати і пенсії, збільшити фінансування медицини, підтримку вітчизняної економіки та українських регіонів. Працюйте або йдіть. Звільніть місце тим, хто принесе країні мир, покінчить з бідністю і забезпечить розвиток економіки.

Нагадаємо, нещодавно в Офісі президента заявили, що в Україні не скасовуватимуть січневий карантин, адже в країні кілька днів поспіль спостерігається тенденція до зростання кількості хворих на COVID-19. 

Джерело

Залишити коментар