Image default

«Опозиційна платформа — За життя»: Заяви «Голосу» соросят — скавуління грантових утриманок

Фото:»Опозиційна платформа — За життя»

«Опозиційна платформа — За життя» вважає заяви народного депутата від фракції «Голосу» Ярослава Юрчишина про нібито скоєне народним депутатом Ренатом Кузьміним кримінальне правопорушення провокацією. Про це йдеться в заяві політсили, яка розміщена на її офіційному сайті.

Наводимо її текст дослівно:

25 листопада 2020 року пресслужба політичної партії «Голос» опублікувала інформацію про те, що депутат фракції «Голосу» у Верховній Раді Я. Юрчишин направив в Офіс генерального прокурора і ДБР заяву про нібито вчинене народним депутатом України Р. Кузьміним кримінальне правопорушення, яке полягає в тому, що опозиційний депутат «ініціював неправомірну кримінальну справу про визнання Революції Гідності «державним переворотом»».

У цьому зв’язку «Опозиційна платформа – За життя» заявляє, що подібна провокація і помилкове, безпідставне звинувачення з боку представників партії «Голос» в дні річниці Революції Гідності є не чим іншим як маніпуляцією фактами, спрямованою на перешкоджання об’єктивному розслідуванню болісних подій, які мали довгострокові важкі наслідки для всієї держави і Українського народу, і використанням повноважень народних депутатів для формування, нав’язування і просування підтримуваної партією «Голос» оцінки подій 2013-2014 років як єдино правильної ідеології, що прямо суперечить статті 15 Конституції України.

Жоден з членів парламентської фракції Політичної партії «Опозиційна платформа — За життя» у Верховній Раді України, включаючи Р.Кузьміна, ніколи не стверджував, що Революція Гідності є «державним переворотом». Навпаки, визнаючи право українського народу на публічне вираження свого волевиявлення в будь-яких не заборонених законом формах, Р. Кузьмін заявляв, що в 2013-2014 роках свідомі громадяни вийшли на вулиці захищати свої переконання. Однак масовими народними протестами скористалися нечисті на руку політики, які, прикриваючись гаслами Революції Гідності, зробили свою справу: узурпували владу, не передбаченим законом способом відсторонивши Президента від прийняття управлінських рішень.

Заяву народного депутата Р. Кузьміна про узурпацію влади під час Революції Гідності подано в серпні цього року за результатами всебічного аналізу заяв українських та іноземних політиків: Д.Жванії, А. Деркача, Р. Джуліані. Досудове розслідування за викладеними у заяві відомостями розпочато 1 жовтня 2020 року у кримінальному провадженні № 42020000000001885. Майже два місяці компетентні правоохоронні органи виконували свою роботу в рамках кримінального процесуального законодавства. І лише в дні річниці Революції Гідності окремі нечесні політики, спотворюючи істину, стали робити не відповідні дійсності заяви про цю справу.

«Опозиційна платформа — За життя» заявляє, що спроби окремих народних депутатів перебрехати факти і не допустити об’єктивного розслідування подій, пов’язаних зі зміною влади в 2013-2014 роках, є не тільки грубим втручанням в діяльність опозиційних народних депутатів, які прагнуть захистити права своїх виборців, а й тиском на правоохоронні та слідчі органи. Тому ми вимагаємо від провладних і співчуваючих їм представників інших політичних сил утриматися від поширення недостовірних і маніпулятивних заяв до оприлюднення компетентними правоохоронними органами своїх офіційних висновків у кримінальному провадженні № 42020000000001885.

Источник

Залишити коментар