Image default

«Опозиційна платформа — За життя»: У Запоріжжі тандем влади і Ахметова — Новинського використовував націонал-радикалів для боротьби з народними обранцями

Фото з відкритих джерел

У Запоріжжі тандем влади і Ахметова — Новинського використовував націонал-радикалів для боротьби з народними обранцями. Про це йдеться в заяві «Опозиційної платформи — За життя».

Наводимо її текст дослівно:

«Опозиційна платформа — За життя» у Запорізькій області зуміла зірвати плани ексголови ОДА Віталія Боговіна, який мав намір незаконно зайняти посаду голови обласної ради. На такі злочинні дії Боговін зважився, відчуваючи підтримку Зеленського і його оточення, а також спираючись на Ахметова і Новинського, які прагнуть за всяку ціну утримати контроль над Запорізькою областю.

Не маючи жодних правових механізмів, позбувшись підтримки українських громадян, що з усією очевидністю продемонстрували місцеві вибори, тандем влади і Ахметова-Новинського пішов на силове блокування залу засідань Запорізької обласної ради. Вранці 21 грудня зал засідань виявився захоплений націонал-радикалами в камуфляжі, а правоохоронні органи, незважаючи на заяву, подану представниками «Опозиційної платформи – За життя», не вжили рішучих заходів для затримання винних і початку розслідування за цим обурливим фактом.

Фактично йдеться про використання націонал-радикалів для тиску на депутатів, обраних жителями Запорізької області.

Зараз у Запорізькій міській раді склалися всі передумови для повторної спроби захоплення влади, оскільки на її засідання не допускають представників преси, які можуть зафіксувати випадки підроблення документів, насильства щодо депутатів, як це мало місце в Запорізькій та Одеській обласних радах, де проти народних обранців відкрито застосували силу. Тоді народному депутату від «Опозиційної платформи – За життя» Тетяні Плачковій були нанесені травми.

Те, що відбувається сьогодні дозволяє з упевненістю стверджувати: влада Зеленського пішла на пряму змову з великим бізнесом і криміналом, порушуючи закон, здійснюючи злочини і протиставляючи себе українському народу.

 

Джерело

Залишити коментар