Image default

«Опозиційна платформа — За життя» вимагає прийняття повноцінного закону про всеукраїнський та місцевий референдум

Фото: Пресслужба партії «Пропозиція»

Політична партія «Опозиційна платформа – За життя» вимагає прийняття повноцінного закону про всеукраїнський та місцевий референдум в Україні. Про це йдеться в заяві політсили.

Наводимо її текст дослівно:

1 грудня Україна відзначає річницю загальнонаціонального референдуму про незалежність. У цей день український народ, відповідаючи на виклики часу, заявив про свою суб’єктність, національну єдність і бажання будувати майбутнє на принципах демократії, поваги до прав людини, національного різноманіття та нейтралітету.

Сьогодні наша країна проходить ще важчі випробування. Ми втрачаємо економічний суверенітет. Дії влади підривають Конституцію. У громадян забирають право голосу. Уряд веде наступ на соціальні, політичні та культурні права людей. Реалізується агресивна політика ксенофобії, «стін» і «червоних ліній». На Донбасі сьомий рік триває збройний конфлікт, який безвідповідальні політики використовують як ширму для своїх корисливих інтересів.

Але українців позбавляють можливості сказати «ні» цій вакханалії та захистити свою незалежність. Влада не поважає і не слухає український народ. Авторитетами для неї є тільки горласті радикали, а керівництвом до дії – директиви іноземних кредиторів. Владі більше не потрібні референдуми. Найважливіші питання для українського суспільства і громад вирішуються без їхньої участі. Без згоди і всупереч інтересам громадян перекроюється карта України. Готуються до продажу українська земля та стратегічні підприємства. Всенародне голосування підміняється фейковими опитуваннями про легалізацію марихуани. А стратегічний зовнішньополітичний вибір України влада вписує на полях Конституції, не питаючи згоди суспільства.

«Опозиційна платформа – За життя» добиватиметься прийняття повноцінного закону про загальнонаціональний і місцевий референдум. Влада хоче викривити ідею народовладдя, обмежити можливості для народного референдуму і перетворити його на інструмент для власних маніпуляцій. Ми боремося за те, що повернути українському народу можливість самостійно визначати свою долю.

Майбутнє України можуть визначати тільки самі українці, а не знахабнілі продажні політикани!

За життя! За народовладдя! За референдум!

Источник

Залишити коментар