Image default

«Опозиційна платформа – За життя»: Відмова України від обладнання китайської компанії Huawei за рішенням США підтверджує колоніальний статус нашої країни

Пресслужба «Опозиційної платформи – За життя»

Відмова України від обладнання китайської компанії Huawei за рішенням США підтверджує колоніальний статус нашої країни. Відповідну заяву опублікувала пресслужба партії «Опозиційна платформа — За життя».

Наводимо текст повідомлення дослівно:

Практично щодня надходять новини, що свідчать про посилення зовнішнього управління Україною з боку Сполучених Штатів.

Як заявив заступник держсекретаря США Кіт Крач після зустрічі з прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем, Сполучені Штати заборонили Україні співпрацю з провідним світовим інноваційним і технологічним гігантом Huawei і зобов’язали демонтувати вже встановлене телекомунікаційне обладнання цієї компанії.

Примітний сам факт: про відмову від співпраці з Huawei повідомила не влада України, а американський дипломат, що ніби звітує перед своїм керівництвом про виконання завдання на підконтрольній території. Першим розпорядження США кинулося виконувати МЗС України, заявивши, що демонтує все обладнання Huawei, розміщене на відомчих будівлях.

Ситуація повторюється. Україні забороняють купувати і виробляти російську вакцину, обіцяючи пріоритетні поставки американської, а потім з’ясовується, що це була просто обіцянка. Україні нібито безкоштовно постачають старі прикордонні американські катери, а пізніше виявляється, що це обернулося для нашої країни витратами, вираженими семизначними сумами в доларах США. Китайські інвестори вкладають мільярди доларів у розвиток Запорізького заводу «Мотор Січ», а потім з’ясовується, що вони змушені звертатися в українські суди, тому що американці заборонили Україні співпрацювати з КНР в цій сфері.

За останні три роки компанія Huawei спільно з українськими операторами сприяла стрімкому переходу з 2G на 4G в Україні, що дозволило прискорити цей процес на 3-5 років у порівнянні з іншими країнами. Виникає питання: чому саме тепер, коли Huawei стала членом Європейської Бізнес-Асоціації, відзначила 20-річчя співпраці з Україною, американські куратори занепокоїлися безпекою її новітніх комунікацій в нашій країні? Чому, коли понад 200 українських компаній успішно співпрацюють з китайським інформаційним гігантом, чиновники з Держдепу США порахували, що обладнання компанії Huawei може нашкодити національним інтересам України? 

Зрозуміло, що після чергового окрику з США Україна понесе значні фінансові, репутаційні та інші втрати. Однак українська влада все ж відмовляється співпрацювати з компанією Huawei і в проєкті створення «розумного міста», віддавши перевагу американському виробнику Cisco. Ці події переконливо підтверджують колоніальний статус сучасної України, яка в останні роки з суверенної держави перетворилася на територію під управлінням Сполучених Штатів і тепер залежить від їх рішень з усіх ключових питань.

Політична партія «Опозиційна платформа — За життя» обурена «політикою» чинної влади і виступає за всебічну співпрацю з Китаєм, який є провідним торговельно-економічним партнером України. ОПЗЖ вважає неприпустимим втягування нашої країни в торговельну війну США з КНР. В умовах, коли ринки Євросоюзу і США залишаються фактично закритими для українських експортерів, відмова від співпраці з фірмою Huawei закриє доступ нашим експортерам і на ринки Китаю. Це матиме катастрофічні наслідки для економіки України, під впливом Заходу вже давно відмовилася від ринків країн СНД і продовжує втрачати свої технологічні виробництва, оскільки експортувати їх продукцію нема куди. Втрата китайських інвестицій і відмова від високих технологій, які передає компанія Huawei, поставлять хрест на відновленні української економіки та її інноваційному розвитку.

Чинна влада України навіть не особливо прагне приховати, що послідовно реалізує план «Вашингтонського обкому» щодо перетворення нашої країни на колоніальний, відсталий аграрний придаток Заходу. Ключову відповідальність за таку «політику» знищення української незалежності несуть Президент В.Зеленський та його оточення. І за ці дії, спрямовані на шкоду національним інтересам України, вони повинні піти у відставку.

Партія «Опозиційна платформа — За життя»

Джерело

Залишити коментар