Image default

«Опозиційна платформа — За життя»: Союз режиму Порошенка і Зе-влади в Одеській міській раді – зрада виборців

Фото:»Опозиційна платформа — За життя»

Союз режиму п’ятого президента Петра Порошенка і команди чинного глави держави Володимира Зеленського в Одеській міській раді – зрада виборців. Про це йдеться в заяві «Опозиційної платформи — За життя».

Наводимо її текст дослівно:

Нездатна керувати країною Зе-команда, яка повністю збанкрутувала, програла місцеві вибори. Втративши підтримку людей, тепер вони шукають яких завгодно союзників, щоб сформувати на місцях керовані з Києва коаліції. Їхня головна мета — виконати зобов’язання перед зовнішніми кредиторами, розпродати землю, розтягнути власність і ресурси українських громад.

Те, що головним союзником партії Зеленського тепер стає партія Порошенка, – цинічна зрада виборців.  Це означає, що курс на продовження війни, розграбування країни і передачу України у зовнішнє управління триватиме. Всі клятви розібратися зі зловживаннями минулого режиму, покарати за корупцію на війні і крові сьогодні остаточно забуті. На виборах Зеленський обіцяв стати вироком для Порошенка, а став його головним політичним партнером. Ця політична коаліція вже вкрала в українського народу землю, проголосувавши у парламенті за її вільний продаж. Тепер цей трюк вони хочуть повторити на місцях.

Початок створення політичного альянсу старого і нового режиму покладено в Одесі. Ще вчора їхні представники звинувачували один одного у всіх гріхах і клялися виборцям ніколи не йти на змову з корупціонерами, дилетантами та шкідниками. Сьогодні «слуги», «партія Порошенка» разом із корупціонером Трухановим ліплять більшість в Одеській міській раді, щоб разом грабувати Одесу й одеситів.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ – єдина альтернатива союзу старого і нового режимів. На всіх рівнях ми будемо протистояти політиці продовження війни, грабунку і злиднів, яку ведуть наші політичні опоненти.

Ми не допустимо розграбування Одеси та інших українських міст і громад. Ми будемо відстоювати права й інтереси українських громадян, захищати суверенітет України та домагатися мирного врегулювання конфлікту. Разом з українським народом ми доб’ємося зміни влади і зміни антинародного згубного курсу.

Источник

Залишити коментар