Image default

«Опозиційна платформа – За життя»: Покарання телеканалів за показ «неправильних» мультфільмів – шизофренія і прямий шлях до тоталітаризму

Фото з відкритих джерел

Покарання телеканалів за показ «неправильних» мультфільмів – шизофренія і прямий шлях до тоталітаризму. Про це заявила партія «Опозиційна платформа – За життя», передає пресслужба політсили.

Наводимо текст повідомлення дослівно:

Влада та її маріонетки з Національної ради з питань телебачення і радіомовлення прагнуть за всяку ціну випалити свободу слова в Україні. Тому проти незалежних телеканалів розгорнуто бюрократичний терор. Під будь-яким, навіть самим абсурдним приводом маріонетки з Нацради призначають позапланові перевірки, виносять попередження, тягнуть телеканали в суди.

Влада не може змиритися, що телеканали висвітлюють діяльність опозиції, яка говорить людям правду про ситуацію в країні. Тому змушує підконтрольних медіа-чиновників вдаватися до відвертої політичної цензури. Тепер демонстрацію виступів опозиційних політиків, їхніх зустрічей з виборцями цензори в Нацраді вважають правопорушенням і намагаються покарати неслухняні ЗМІ.

Завзяття бюрократів Нацради в тиску на телеканали вже вийшло за межі здорового глузду. Вони винесли телеканалу «112 Україна» попередження за демонстрацію мультиплікаційного фільму – «Незвичайна подорож Серафими». З їхньої точки зору, історії про православну дівчинку та важкі випробування, які випали на її долю, не місце на телеекранах. Тільки тому, що в мультфільмі зафіксовано участь особи, яке може створити загрозу для національної безпеки України.

«Опозиційна платформа – За життя» вважає, що покарання телеканалів за висвітлення діяльності опозиції і навіть за демонстрацію дитячих мультфільмів – шизофренія та прямий шлях до тоталітаризму. Чиновникам з мисленням інквізиторів не місце на державній службі. Вимагаємо негайно змінити тоталітарне законодавство, запроваджене бандою Яценюка-Порошенка, і припинити кампанію цькування незалежних телеканалів та гоніння на свободу слова в Україні.

Джерело

Залишити коментар