Image default

«Опозиційна платформа – За життя» через суд вимагає скасувати результати виборів міського голови Миколаєва

Юрист Костянтин Радзивіл Скріншот із відео

У суду є лише два дні на розгляд цієї справи, каже юрист Костянтин Радзивіл

«Опозиційна платформа – За життя» подала позов до Миколаївського окружного адміністративного суду з вимогою скасувати постанову Миколаївської міської ТВК про встановлення результатів виборів Миколаївського міського голови.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK під час включення заявив юрист Костянтин Радзивіл.

«Ми вчора подали позов до Миколаївського окружного адміністративного суду з вимогою про скасування постанови Миколаївської міської ТВК про встановлення результатів виборів Миколаївського міського голови. Справа призначена на 10 ранку, зараз ми зайдемо безпосередньо у судове засідання, чекаємо, звичайно на позитивний результат. Згідно з чинним законодавством, у суду є лише два дні на розгляд цієї справи та винесення рішення, тому затягувати, ми розуміємо, що смислу немає. Ми чекаємо, що наш відповідач все ж подав відзив на наш позов, хоча нам він ще в жодній – ні електронній, ні в письмовій – формі не надходив. ми так розуміємо, що цей відзив буде заявлений безпосередньо у судовому процесі. Ми сподіваємось на те, що верховенство права все ж таки візьме гору, і ми сьогодні отримаємо позитивне рішення, і постанова Миколаївської міської ТВК про встановлення результатів виборів буде скасована», – сказав юрист.

Довірена особа Владислава Чайки Олег Самсонов зазначив, що суддя у цій справі раніше зробив самовідвід: «Що, на мій погляд, показує про те, що, мабуть, люди не хочуть брати участь в судовому процесі, свідомо розуміючи, що рішення буде ухвалюватися політичне, а не юридичне».

Новини за темою: Ілля Кива: Ми будемо домагатися перерахунку голосів у Миколаєві

Олег Самсонов додав: «Увечері мені як довіреній особі був телефонний дзвінок, з якого я дізнався, що сьогодні о 10 ранку ця справа буде розглядатися Миколаївським окружним адміністративним судом вже, відповідно, в новому складі».

Як повідомляли, до Центральної районної територіальної виборчої комісії надійшло дев’ять скарг від кандидата на посаду Миколаївського міського голови Владислава Чайки. Він вимагає, щоб на дільницях перерахували голоси.

Источник

Залишити коментар