Image default

Одеські моряки відбили атаку піратів

Пірати намагалися захопити судно Viking Diamond

В африканському порту 15 осіб в масках і водолазних костюмах, з ножами і палицями спробували захопити судно з українським екіпажем.

Одеські моряки в африканському порту Касабланка відбили атаку піратів, що напали на судно Viking Diamond. Про це член екіпажу судна Микола Іващук повідомив у групі Одеса как она есть в Facebook.

За його словами, інцидент стався 1 січня під час вивантаження судна Viking Diamond, екіпаж якого складається з 20 одеситів.

«На судно напали пірати. 15 осіб в масках і водолазних костюмах, з ножами і палицями. В результаті злагодженої роботи команди одеситів напад вдалося відбити, а підоспілі військові змогли затримати частину нападників», — повідомив Іващук.

Він розповів, що одесити своїми силами затримали і знешкодили зловмисників, але кілька піратів втекли.

Українські моряки під час інциденту не постраждали. На розміщеному в Facebook відео видно, як військові ведуть одного із затриманих піратів.

Нагадаємо, в Гвінейській затоці біля берегів Нігерії 16 грудня озброєні пірати напали на албанську суховантаж STEVIA, взяли в заручники вісьмох членів екіпажу і зникли в невідомому напрямку. Пізніше дипломати розкрили деталі викрадення українців і відзначили, що справа перебуває на особливому контролі Міністерства закордонних справ України.

Джерело

Залишити коментар