Image default

Очільники МЗС України та Угорщини зустрінуться для вирішення кризи у відносинах між державами

Дмитро Кулеба та Петер Сійярто Фото з відкритих джерел

Дипломати проведуть переговори в Києві

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба та його угорський колега Петер Сійярто домовилися про переговори щодо жорсткої кризи у відносинах між країнами. Про це повідомив сам Кулеба в коментарі «Європейській правді».

Зазначається, що зустріч має відбутися вже наприкінці поточного місяця в Києві. «Угорщина для нас важливий партнер і близький сусід. Сусіди, буває, сваряться, але потім мають миритися, бо залишаються сусідами. Тому ми домовилися, що наприкінці січня мій колега Петер Сійярто відвідає Київ для обговорення ситуації у двосторонніх відносинах і шляхів вирішення проблем на основі принципу взаємної поваги», – сказав очільник українського дипвідомства.

Водночас журналісти додали, що йдеться не про офіційне засідання міжурядової комісії, яке було підставою для зустрічей раніше, а про персональний візит Сійярто для пошуку виходу з кризи.

Новини за темою: Обшуки, погрози і не лише: Що відбувається на Закарпатті і чому Угорщина знову вдалася до міжнародного тиску на Київ

Нагадаємо, в грудні міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба викликав угорського посла Іштвана Ійдярто для обговорення ситуації на Закарпатті та відносин між країнами. Це сталося після заяви Товариства угорської культури Закарпаття про проведення обшуків Службою безпеки України в кількох угорських установах регіону.

Джерело

Залишити коментар