Image default

ОАЕ оголосили про створення першого у світі космічного суду

Фото з відкритих джерел

Космічний суд займатиметься врегулюванням майбутніх комерційних суперечок на орбіті Землі

В Об’єднаних Арабських Еміратах влада оголосила про створення першого у світі космічного суду для врегулювання майбутніх комерційних суперечок на орбіті Землі. Про це повідомляє пресслужба Міжнародного фінансового центру Дубая (DIFC).

Згідно з повідомленням, у 2021 році суди Міжнародного фінансового центру Дубая (DIFC) і Фонд майбутнього Дубая (DFF) приступлять до реалізації нової ініціативи «Суди майбутнього», впроваджуючи космічний суд.

Як зазначається, новий арбітражний суд буде спеціалізуватися на космічній діяльності приватних компаній, на розбіжностях з приводу купівлі супутників або зіткненнях пристроїв на навколоземній орбіті.

У центрі додали, що космічне право регулюється міжнародними конвенціями та резолюціями, в тому числі Договором ООН щодо космосу, який набрав чинності в 1967 році. Деякі держави також підписали двосторонні або багатосторонні угоди для регулювання своєї космічної діяльності. Донедавна ця сфера була майже виключно прерогативою країн і організацій, зараз же залучають і приватні компанії.

Новини за темою: Місія на Марс: Чому ОАЕ, Китай та Америка змагаються у підкоренні Червоної планети

Нагадаємо, у минулому році Об’єднані Арабські Емірати стали першою арабською державою, яка відправила космічний зонд на Марс.

Джерело

Залишити коментар