Image default

Нудота, біль та оніміння: Британські вчені назвали симптоми постковідного синдрому

Фото з відкритих джерел

Також коронавірус небезпечний для серцево-судинної системи

Після одужання від коронавірусної хвороби COVID-19 можуть з’явитися симптоми так званого постковідного синдрому, серед яких є нудота, біль та оніміння. Про це повідомили вчені Національного інституту здоров’я та клінічного вдосконалення Великої Британії.

Зазначається, що до переліку симптомів постковідного синдрому включаються втома, підвищена температура тіла, порушення сну, головний біль, а також оніміння кінцівок.

За словами вчених, люди, які перехворіли на COVID-19, можуть ще довгий час страждати від болів в животі, нудоти, діареї та анорексії. При цьому вірус може вплинути й на психологічний стан пацієнта.

Крім того, дослідники попередили про небезпеку коронавірусу й для серцево-судинної системи. Так, у перехворілих людей відзначаються порушення серцебиття, болі або відчуття стиснення в грудях. Рідше, але зустрічаються й шкірні захворювання.

Новини за темою: Лікар-інфекціоніст пояснила, чому українці платять за «безкоштовне лікування» від COVID-19

Нагадаємо, нещодавно іспанські вчені з’ясували, які тварини можуть заразитися на коронавірус. Відповідно до результатів досліджень, така вірогідність існує й для котів, собак та вівер.

Джерело

Залишити коментар