Image default

Новий штам коронавірусу виявили у Пакистані

Мутований коронавірус з’явився у Пакистані Фото з відкритих джерел

Хворобу діагностували у людей, які повернулися з Великобританії

У Пакистані 29 грудня підтвердили три перші випадки зараження новим штамом коронавірусу, який раніше виявили у Великобританії. Про це повідомляє пресслужба Департаменту охорони здоров’я та соціального розвитку провінції Сінд.

Усі випадки захворювання діагностували у портовому місті Карачі, що на півдні Пакистану. За попередньою інформацією, 12 осіб, які повернулися в країну з Британії, пройшли обов’язкове тестування на коронавірус. З них шість зразків дали позитивний результат, а три — показали, що вірус схожий з новим штамом на 95%.

У зв’язку з цим Департамент охорони здоров’я провінції розпочав встановлювати коло людей, що контактували з інфікованими. 

Новини за темою: Чи варто боятися «мутованого» COVID-19, – думка генетика

До слова, від початку пандемії в Пакистані підтвердили 475 тисяч випадків захворювання на коронавірус COVID-19. З них 425 тисяч — одужали, а 9992 — загинули. При цьому населення країни становить понад 218 мільйонів осіб.

Нагадаємо, у грудні 2020 року в Британії виявили новий різновид коронавірусу, який почав швидко поширюватися країною. У зв’язку з цим в деяких регіонах ввели тотальний локдаун.

Пізніше у МОЗ Британії заявили, що ситуація з новим штамом вірусу «вийшла з-під контролю» влади, а посилені заходи можуть тривати протягом декількох місяців.

За попередньою інформацією, «британський» штам коронавірусу не спричинює більш серйозних наслідків, ніж COVID-19, однак він більш заразний. 

Джерело

Залишити коментар