Image default

Норвезька компанія відмовилася сертифікувати «Північний потік-2» через загрозу санкцій США

Північний потік-2

Фото з відкритих джерел

Фірма повинна була перевірити безпеку та цілісність трубопроводу

Норвезька компанія «Det Norske Veritas — Germanischer Lloyd» заявила про вихід із проєкту будівництва російського газопроводу «Північний потік-2» через загрозу санкцій з боку США. Про це йдеться на сайті компанії.

Зазначається, що рішення про припинення діяльності фірми в «Північному потоці-2» було прийняте після роз’яснень Держдепу США. «Держдепартамент США опублікував нове роз’яснення щодо Акту про захист енергетичної безпеки Європи (PEESA). У відповідності з цими новими рекомендаціями ми знаходимо, що діяльність DNV GL щодо здійснення контролю за судами з обладнанням, яке обслуговує проект «Північний потік-2″, підлягає санкціям. Тому DNV GL припинила надання послуг, які можуть підпадати під дію PEESA», – йдеться в повідомленні.

Як повідомили в компанії, їхні співробітники повинні були видати сертифікат відповідності після завершення будівництва газопроводу, а також перевірити безпеку та технічну цілісність цієї трубопровідної системи. «Наша робота за проектом «Північний потік-2″ включає в себе розгляд документації та нагляд за будівельними роботами на предмет відповідності нашому стандарту. Це включало моніторинг випробувань і підготовку обладнання, що використовується на борту суден під час прокладки трубопроводу. DNV GL зобов’язана видати сертифікат відповідності після задовільного завершення будівництва трубопровідної системи», – розповіли в компанії.

Новини за темою: У Кремлі розширення санкцій США проти «Північного потоку-2» вважають «рейдерською конкуренцією»

Нагадаємо, нещодавно в США представники Палати представників і Сенату домовилися про включення додаткових санкцій проти російського газопроводу «Північний потік-2». Передбачалося, що нові санкції торкнуться страхових та сертифікаційних компаній.

Джерело

Залишити коментар