Image default

Незважаючи на підтримку Ахметова, ОПЗЖ Медведчука начисто «зробила» Зеленського і «слуг» у Кривому Розі, — експерт

Фото з відкритих джерел

Вибори мера Кривого Рогу — це також приклад того, як працюють сучасні політичні бренди. Про це написав у Facebook політичний активіст і блогер Михайло Чаплига.

Як констатував Чаплига, результати мерських виборів у Кривому Розі показали, що користуючись одним тільки іменем Володимира Зеленського, тепер вибори не виграєш.

«Приклад з виборами в Кривому Розі — це ще й історія про те, як працюють політичні бренди. Трохи більше року тому завдяки бренду Зеленського вибори міг виграти будь-який містер X з нульовою впізнаваністю і мінусовою харизмою. Але Кривий Ріг показав, що тепер є бренди сильніші, а на одному тільки імені Зеленського вибори більше не виграєш», — зазначив активіст.

За словами Чаплиги, програш у Кривому Розі став справжнім «Ватерлоо» для Зеленського та його партії, яких розгромила «Опозиційна платформа — За життя» Віктора Медведчука.

«Справжнє Ватерлоо» для Зеленського — саме так вчора в ефірі експерти охрестили те, що сталося в Кривому Розі, де партія Медведчука начисто «зробила» «слуг» на їхньому полі з урахуванням фори, яка була у «слуг» через зняття з виборів очевидного фаворита і прямої підтримки олігарха Ріната Ахметова», — пояснив автор.

Чаплига дійшов висновку, що особистий політичний бренд Віктора Медведчука виявився сильнішим за бренд Зеленського та Ахметова.

«А якщо дивитися більш системно, то виходить, що особистий бренд Медведчука виявився сильнішим, ніж особистий бренд Зеленського, який той намагався транслювати на «слуг» та їхнього кандидата в рідному для себе місті. І сильніше, ніж гроші і медіаресурси Ахметова», — зробив висновок політичний активіст і блогер Михайло Чаплига.

Джерело

Залишити коментар