Image default

Неонацистські та антисемітські організації за підтримки влади Зеленського вільно діють в Україні, — заява ОПЗЖ

«Опозиційна платформа — За життя»

Неонацистські та антисемітські організації за підтримки влади президента Володимира Зеленського вільно діють в Україні. Про це йдеться в заяві «Опозиційної платформи — За життя», оприлюдненій на сайті партії. 

Наводимо її текст дослівно:

Націонал-радикали з «Національного Корпусу» та організації  «Фрайкор» 28 листопада біля Меморіального комплексу пам’яті жертв Голодомору з битами та арматурою напали на людей, що беруть участь у меморіальних заходах «Запали свічку» на території «Фельдман Екопарку». У ніч на 28 листопада на ринку «Барабашово», що входить в концерн «АВЕК і Ко», був здійснений підпал, який повністю знищив понад 20 торгових павільйонів. Вогонь вдалося погасити лише до ранку.

«Опозиційна платформа — За життя»

Націонал-радикали супроводжують свої злочинні дії поширенням антисемітських матеріалів, які звинувачують євреїв в організації Голодомору, прагнуть посіяти міжнаціональну ворожнечу, використовуючи її для політичної розправи над «Опозиційною платформою — За життя» і її кандидатом на пост мера Харкова Олександром Фельдманом.

«Опозиційна платформа — За життя»

Такі дії націонал-радикалів з «Національного корпусу» і «Фрайкора» є результатом абсолютної вседозволеності і потурання їх злочинним діям з боку Зеленського і його оточення. Всього лише кілька днів тому влада прийняла рішення про звільнення представників «Нацкорпусу», які обстріляли автобус з членами організації «Патріоти – За життя», жорстоко били людей, які знаходилися в ньому, і спробували спалити їх живцем.

Безкарність націонал-радикалів породжує нові злочини, які сьогодні прийняли відверто нацистський, антисемітський характер і, як і минулі злочини, будуть покриватися Зеленським і його оточенням.

«Опозиційна платформа — За життя», рішуче засуджуючи прояви антисемітизму, неонацизму і націонал-радикалізму, послідовно викриває прихильність влади Зеленського подібним потворним проявам неприйнятних для цивілізованого світового співтовариства ідеологій.

Ми звертаємося до світової спільноти із закликом засудити розправу над мирними громадянами, неонацистські та антисемітські акції, які безкарно, з відома і при схваленні Зеленського та його оточення, здійснюють численні і абсолютно вільно дієві в Україні неонацистські організації.

Нагадаємо, раніше в ОПЗЖ заявляли, що президент Володимир Зеленський несе персональну відповідальність за те, що Україна виступила проти засудження героїзації нацизму.

Источник

Залишити коментар