Image default

Наступне засідання Ради асоціації Україна-ЄС відбудеться у лютому 2021 року

Фото з відкритих джерел

Раніше засідання хотіли провести у відеоформаті

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що наступне засідання Ради асоціації Україна-ЄС відбудеться 11 лютого 2021 року. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Як зазначається, такої домовленості було досягнуто під час онлайн-зустрічі з Високим представником Євросоюзу Жозепом Боррелем та Комісаром ЄС Олівером Варгеї.

За словами Шмигаля, на засіданні планують розпочати огляд досягнень цілей Угоди про асоціацію та оновлення параметрів Поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі.

Новини за темою: Україна підтримала нові санкції ЄС за порушення прав людини. Деталі

Окрім цього, сторони домовилися докласти зусиль, аби підписати Угоди про Спільний авіаційний простір під час засідання Ради асоціації.

«Україна прагне максимальної імплементації цілей Угоди про асоціацію з ЄС. Ми продовжуємо проводити системні реформи та глибокі перетворення. Європейська інтеграція є основою програми дій Уряду, а виконання Угоди про асоціацію — є нашою дорожньою картою реформ», — додав прем’єр.

Новини за темою: Кулеба розповів, коли для України відкриють кордони ЄС

Нагадаємо, на початку грудня Європейський Союз вирішив відкласти проведення Ради асоціації Україна-ЄС через бажання провести засідання в очному форматі, а не у форматі відеоконференції.

Джерело

Залишити коментар