Image default

Нашою країною керує група олігархів, які вступили у змову з іноземними аферистами, – Кузьмін

Ренат Кузьмін Фото з відкритих джерел

Вони захопили владу в країні з метою незаконного збагачення, заявив нардеп

Сьогодні Україною не керують ані президент Володимир Зеленський, ані прем’єр-міністр Денис Шмигаль, країною керує група олігархів, які змовилися з іноземними аферистами.

Про це в ефірі ток-шоу «19» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція «Опозиційна платформа – За життя») Ренат Кузьмін.

Парламентар зауважив, що будувати політичні прогнози в Україні навіть на поточний рік неможливо. Він пояснив, чому так вважає.

«Не намагайтеся будувати здогади. Тому що нашою країною не керує президент Зеленський, ну, як ви цього не зрозумієте? Не керує! І Шмигаль не керує. Нашою країною керує група олігархів, які вступили в змову з іноземними, здебільшого – американськими аферистами. Вони захопили владу в країні з метою незаконного збагачення. Вони грабують цю країну, привласнюють її ресурси, вони підвищують нам тарифи, вони залізли кожному з нас у кишеню. Вони грабують населення і тарифами, і податками, і низькими зарплатами, і цими законами про продаж землі. Ось це мета мафіозної організації, яка захопила владу в країні. Тому ні президент Зеленський, ні Шмигаль, ні вся ця компанія «95 кварталу», яка перебуває сьогодні при владі в Україні, не вирішує жодних завдань державного устрою, державного будівництва. Від них нічого не залежить, і що вони не робили б, доля їхнього перебування при владі залежить не від них і не від їхньої політики», – наголосив Ренат Кузьмін.

Новини за темою: Ілля Кива: Ми будемо протистояти зовнішньому управлінню, яке знищує Україну

Нардеп вважає, що в Україні слід поміняти владну верхівку, притім наступники мають бути прямою протилежністю чинній владі.

«Нам потрібно позбутися цієї влади, і наступна влада, наступний президент повинні бути прямою протилежністю нинішнім. Нам потрібна нова влада, яка, повторюся, буде прямою протилежністю владі нинішній і владі попередній. Нам потрібна влада професіоналів», – сказав гість ток-шоу.

Як повідомляли раніше, 24 листопада «Опозиційна платформа – За життя» і її молодіжне крило, а також організація «Патріоти – За життя» провели акцію біля посольства США. Учасники акції прийшли висловити протест проти зовнішнього управління, введеного США в Україні.

Джерело

Залишити коментар