Image default

Народитися, щоб виплатити борги кредиторам, послужити панам, отримати крихти і вмерти, – Лукаш про бюджет

Олена Лукаш Скріншот відео

Більш ніж половину бюджету влада планує віддати метрополіям, каже юрист

Коли влада говорить про те, що грошей немає, це правда лише частково, адже цю фразу слід продовжити – грошей немає для громадян України.

Про це в ефірі ток-шоу «19» на телеканалі ZIK заявила юрист Олена Лукаш.

Гостя ток-шоу зауважила, що влада розуміє, що українці навчилися виживати в «тіні», а ті, хто отримує виплати з бюджету, – вчителі, медики, пенсіонери – обійдуться. Юрист зауважила, що водночас видатки на Офіс президента, на Верховну Раду України зростають.

«Мені український бюджет, якщо коротко, сьогодні він ухвалений, все прекрасно. Скажемо «дякую» тим, хто долучився до цього бюджету, скажімо, бюджету колоніально-силової держави. Така президентсько-аматорська колонія у нас. Нагадує початок чудового роману Ільфа і Петрова «12 стільців», пам’ятаєте? «У повітовому місті N було стільки перукарень і бюро похоронних процесій, що здавалося, що жителі міста народжуються для того, щоб вмитися, освіжитися, поголитися, постригтися… і відразу ж померти». Ось бюджет України імені Зеленського мені нагадує те ж саме: це бюджет однієї європейської держави, жителі якого народжуються для того, щоб виплатити борги кредиторам, прислужитися всіляким білим панам, отримати кілька крихт з панського столу, і тут же померти. Ось абсолютна класика, тому що більш ніж половину бюджету, не намагаючись реструктуризувати та зменшити борги, влада збирається віддати метрополіям», – сказала Олена Лукаш.

Новини за темою: Перерахунок пенсій-2021: Кому та скільки додадуть коштів і чи вистачить бюджету

Нагадаємо, 15 грудня Верховна Рада ухвалила закон про державний бюджет на 2021 рік. Доходи держбюджету передбачені в сумі 1 092 083,3 млн гривень, що на 6,9% (на 70 031,4 млн гривень) більше, ніж у 2020 році. Видатки держбюджету на 2021 рік передбачені в сумі 1 328 201,6 млн гривень, що на 4,5% (на 57 524,5 млн гривень більше, ніж у 2020 році).

Раніше повідомляли, що 15 грудня Верховна Рада України ухвалила у другому читанні зміни до Бюджетного кодексу в рамках державного бюджету на 2021 рік.

Джерело

Залишити коментар