Image default

Нардепи вимагають від Розрахункової палати провести аудит ефективності використання грошей, виділених на розвиток Донбасу

Розрахункову палату просять провести аудиту ефективності використання грошей, виділених на розвиток Донбасу Фото з відкритих джерел

Народні депутати України Сергій Ларін і Віталій Борт вимагають від Розрахункової палати провести аудит ефективності використання грошей, виділених на розвиток непідконтрольних уряду територій Донбасу. Про це повідомляє громадська платформа «KyivStratPro». 

«Народними депутатами України Ларіним С.М та Бортом В.П. на підставі звернень громадян України, громадських організацій ВГО «Земляцтво — рідний Донбас», громадської платформи» KyivStratPro» направлено депутатський запит на ім’я голови Розрахункової палати Валерія Пацкана», — йдеться у повідомлення. 

Новини за темою: Реінтеграція Донбасу триватиме мінімум одне покоління, — Резніков

Зокрема, депутати просять включити до плану роботи Розрахункової палати на перший квартал 2021 року проведення аудиту ефективності використання грошей державного бюджету виділених Міністерству з питань реінтеграції тимчасово окупованих території України, у тому числі міжнародних партнерів на реалізацію проектів, державних цільових програм, спрямованих на розвиток і відновлення інфраструктури тощо за період з 2016 по 2020 рік включно.

За попередньою інформацією, звернення підписало вісім народних депутатів. Також документ було направлено до Державної аудиторської служби України.

Новини за темою: Мінреінтеграції почало розробку стратегії економічного відновлення Донбасу

Нагадаємо, нещодавно до Державного бюро розслідувань подали заяву про вчинення кримінальних правопорушень щодо ймовірної розтрати та нецільового використання державних коштів Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. 

Джерело

Залишити коментар