Image default

Нацгвардія України починає розробку доктрини за принципами НАТО

Нацгвардія

У розробці доктрини допомагатимуть колеги з США і Канади

В Національній гвардії України починають роботу над доктриною, сумісною з концепціями НАТО. Про це повідомляє МВС України в Facebook.

За словами одного із американських радників Гарі Квоша, доктрина «визначає роль і місце органів військового управління, командирів усіх рівнів, порядок і принципи взаємодії всередині структури на стратегічному, оперативному і тактичному рівнях щодо організації виконання повсякденних завдань та забезпечення підготовки до виконання завдань у майбутньому».

«Важливо, щоб доктрина Національної гвардії України не суперечила національним нормативним документам з питань оборони та безпеки і була сумісною з доктринами країн-партнерів», — додав Квош.

У червні 2020 року НАТО надала Україні статус партнера розширених можливостей. Україна стала шостим таким партнером Північноатлантичного альянсу, разом зі Швецією, Фінляндією, Грузією, Австралією та Йорданією.

Програма розширених можливостей є частиною ініціативи НАТО щодо посилення оперативної сумісності військ країн-учасниць з силами альянсу.

Новини за темою: Законопроєкт МВС: За Нацгвардією закріплять право стріляти в людей?

Нагадаємо, протягом 2020 року слідчі Служби безпеки України виявили зловживань у Міністерстві оборони та Національній гвардії на суму в 1,1 млрд гривень.

Джерело

Залишити коментар