Image default

На Закарпатті затримали нелегалів із трьох країн

Фото: Госпогранслужба Украины Прикордонники відділу Косино затримали п’ятьох пакистанців

Провідник нелегалів побачивши небезпеку залишив гідрокостюми, залишив своїх «підопічних» і зник.

У Закарпатській області прикордонники за добу затримали сім нелегальних мігрантів з Вірменії, Таджикистану і Пакистану. Про це повідомляє Держприкордонслужба в неділю, 10 жовтня.

Так, вчора вранці прикордонники відділу Вилок затримали на березі Тиси одного громадянина Таджикистану. Ще двоє невідомих, які були неподалік, почали тікати. Через кілька хвилин прикордонники затримали громадянина Вірменії.

«Він встиг відійти лише на кілька метрів від місця першого затримання і знову наблизився до річки, щоб спробувати форсувати водну перешкоду на шляху до бажаного кордону… Як з’ясувалося, вони прибули в Україну з різницею в кілька днів цілком законним способом через автомобільні пункти пропуску. Третє особа, яка помітили прикордонників під час затримання громадянина Таджикистану, за словами правопорушників, була провідником. Побачивши небезпеку він залишив гідрокостюми, залишив своїх «підопічних» і зник», — йдеться в повідомленні.

Також ще п’ятьох громадян Пакистану через кілька годин затримали прикордонники відділу Косино.

Раніше цього тижня на Закарпатті зі стріляниною затримали нелегалів з Туреччини. Вони намагалися подолати загороджувальний паркан.

Також повідомлялося, що в порту Чорноморська знайшли нелегалів у фурі з тканинами. У порту Туреччини кожен з мігрантів заплатив по 7000 євро за можливість подорожувати замкненими в напівпричепі.

Джерело

Залишити коментар