Image default

На Закарпатті новообрані депутати ОТГ заспівали гімн Угорщини

Фото: Кадр из видео Інцидент стався в День гідності і свободи України

Керівництво Сюртівської об’єднаної територіальної громади новим складом прийняло присягу, після чого заспівало гімн країни-сусіда.

  Депутати і голова Сюртівської об’єднаної територіальної громади Закарпатської області після прийняття присяги в День гідності і свободи заспівали гімн Угорщини. Про це в понеділок, 30 листопада, повідомили місцеві ЗМІ у Facebook і оприлюднили відповідне відео.   «В день гідності і свободи України в Сюртівській ОТГ приймали присягу і співали угорський гімн. Виходить, що присягали на вірність сусідній держави?» — зазначено в повідомленні.   Відзначається, що правоохоронні органи поки що не відреагували на цей інцидент.  

  Раніше СБУ провела обшуки в Товаристві угорців Закарпаття, в результаті чого виявила ряд друкованих матеріалів, які популяризують так звану «Велику Угорщину» і створення етнічної автономії в регіоні.   У зв’язку із цим Будапешт викликав посла України в Угорщині Любов Непоп і заявив, що буде скаржитися в НАТО на дії Києва щодо закарпатських угорців.  

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар