Image default

На території Кремля сталося самогубство: Перші подробиці

У Кремлі сталося самогубство РИА Новости

Колеги загиблого припустили, що причиною смерті могли стати службові питання

У Кремлі співробітник Федеральної служби охорони (ФСО) вчинив самогубство: чоловік вистрелив у себе на робочому місці. Про це повідомляє Baza і ТАСС з посиланням на джерела. 

За даними Baza, Михайло Захаров, який покінчив з життям, був працівником підрозділу, який відповідає за особисту охорону президента Росії Володимира Путіна. 

Пізніше колеги загиблого припустили, що причиною вчинку чоловіка могло стати ставлення керівництва ФСО до умов його роботи. Зокрема, йдеться про багаточисленне перепрацювання — в одну з останніх змін чоловік був змушений перебувати на роботі понад 15 годин. 

Михайло Захаров Baza

Водночас у ТАСС заперечили, що Михайло Захаров служив у підрозділі, що відповідає за особисту охорону президента. Крім цього, джерело агентства заявило, що мотивом самогубства могли бути особисті проблеми чоловіка.

«Ні, не пов’язано з умовами Служби», — запевнило джерело видання.

За попередньою інформацією, за фактом цієї події проводиться перевірка.

До слова, у Baza також наголосили, що останнім часом у ФСО почастішали випадки перепрацювання. Причиною цього колеги Захарова назвали нестачу персоналу, у зв’язку з чим працівникам доводиться брати зміни тих, що звільнилися. Також у виданні наголосили, що «додаткові години обслуговування не оплачуються».

«Раніше за сукупністю, накопичувавши достатню кількість перепрацювання, можна було достроково вийти на пенсію, наприклад, на рік раніше, ніж очікувалося. Зовсім недавно, однак, ця практика була скасована, і керівництво ФСО повідомило співробітникам, що всі їхні «додаткові години» будуть обнулятися», — зазначили у виданні.

Нагадаємо, нещодавно у Російській Федерації 18-річний юнак розстріляв на вулиці трьох людей, після чого вчинив самогубство. 

Джерело

Залишити коментар