Image default

На кордоні з Молдовою виявили спиртопровід

Фото: dpsu.gov.ua Нелегальний трубопровід

Труба діаметром 30 мм була закопана під землею на глибині близько одного метра, всього правоохоронці демонтували близько 30 метрів шланга, що йде до українсько-молдовського кордону.

Прикордонники Білгород-Дністровського загону на державному кордоні з Молдовою виявили підземні комунікації, які могли використовуватися для протиправної діяльності, зокрема для нелегального транспортування спирту, йдеться в повідомленні Державної прикордонної служби України.

Прикордонники спільно з представниками СБУ виявили підпільний пластиковий трубопровід. Труба діаметром 30 мм була закопана під землею на глибині близько одного метра. Всього правоохоронці демонтували близько 30 метрів шланга, що йде до українсько-молдовського кордону.

«Практика виявлення схожих трубопроводів свідчить про те, що їх використовують, як правило, для перекачування спирту. Однак, прикордонники встановили, що ніяких характерних запахів, в тому числі спирту, з труби відчутно не було. Чи міг виявлений трубопровід використовуватиметься в протиправних цілях, поки правоохоронці з’ясовують», — йдеться в повідомленні Держприкордонслужби.

Комунікація була прокладена від занедбаної споруди на території України в бік кордону з Молдовою в напрямку Серпневе (Україна) — Басарабяська (Молдова). Про знахідку повідомили молдавським колегам.

Нагадаємо, що у Вінницькій області СБУ накрило шість нелегальних горілчаних цехів.

Джерело

Залишити коментар